Про нас

Шановний Гурман, команда Raki.est рада вітати Вас на сайті нашої компанії!

Якщо вам потрібно влаштувати вишукане свято, здивувати гостей або просто поласувати низькокалорійними делікатесами - ви потрапили за адресою.

Наша компанія займається доставкою добірних раків, які вирощені в найчистіших водоймах України, найсмачніших креветок, копчених кларієвих сомів - екологічно чистої риби, найсмачнішої в'яленої тарані, яку ви коли-небудь пробували, натуральної ікри преміум якості, печінки тріски вищого гатунку! А наші кухарі приготують найоригінальніші страви, використовуючи авторські рецепти.

Наші делікатеси є смачним, корисним, дієтичним продуктом, закускою до пива і головною стравою застілля.

Трохи про наших раків.

Їх цінують за ніжне м'ясо, яке дарує неповторну гастрономічну насолоду та легко засвоюється організмом. Раки - це чистий білок, що містить амінокислоти, мікроелементи та вітаміни, необхідні для зміцнення імунітету та організму в цілому.

Наш рак виловлюється з найчистіших водойм. Потім його сортують за розмірними фракціями, переважуючи кожного і залишають у басейнах із проточною водою чекати на свого покупця. Таким чином рак залишається бадьорий і свіжий, а на смак дивовижний.

Про харчування раків. Насправді рак – майже травоїдна членистонога: рослинна їжа - близько 92%.

Смак раків дуже мало залежить від його розміру, регіону вилову. Набагато більше впливає правильність приготування страви: тривалість, використання додаткових інгредієнтів і, зрозуміло, свіжість.

А ви знали, де в Одесі купити готову креветку з доставкою? Представляємо вашій увазі: канадська, велика, свіжоприготовлена креветка: гаряча та ароматна класика, що збиває з ніг на смак.

Найсмачніший морепродукт прямо до вашого столу.

Виловлюють у холодних океанах берегів Канади, що омиваються. Після вилову креветку дезінфікують киплячою парою, таким чином збільшують термін її зберігання і зберігають якість смаку, потім піддають глибокому сухому заморожуванню безпосередньо на борту судна.

Завдяки сухому заморожуванню ви платите за живу вагу соковитої креветки якої можна насолодитися сповна за рахунок її великих розмірів.

Найсмачніших вам делікатесів від команди Raki.est!